
Atletico Madrid 1939 - 40 Retro Voetbalshirt
€79,95
Atletico Madrid 1970 - 71 Retro Voetbalshirt
€69,95
Atletico Madrid 1969 Retro Trainingsjack
€99,95
Het Atletico Madrid 1969 Retro Trainingsjack is gemaakt van een fijne mix van katoen en polyester, waardoor het jack stevig, maar toch zacht aanvoelt. Dit blauwe trainingsjack van Atleti is afgezet met rood-witte biezen aan de mouwen, in de hals en aan de onderkant van het jack. Het geborduurde logo van Atletico de Madrid is aangebracht op de linkerborst. De jacks worden geleverd in een luxe cadeauverpakking en worden door ons gratis verstuurd.
Aanvullende informatie
| Materiaal: No selection | 50% katoen – 50% polyester |
|---|---|
| Geslacht: No selection | Heren |
| Kleur: No selection | Blauw |
| Product Type: No selection | Retro jacks |
| Clubs: No selection | Atletico Madrid |
| Maten: No selection | XS, S, M, L, XL, XXL |
Retro trainingsjacks maattabel
Onze retro trainingsjacks, maar ook de andere trainingsjacks hebben een normale pasvorm. Draag je normaal een L, dan kun je bij ons ook een maat L bestellen.
Maar als je het zeker wil weten, pak dan een vergelijkbaar trainingsjack uit de kast en meet de lente van het shirt, van boord tot onderkant op. En doe ditzelfde met de breedte van het shirt, van oksel tot oksel.
Gebruik onderstaande tabel om je maat te bepalen:

Heb je twijfels, of wil je meer weten? Neem dan contact met ons op per mail of whatsapp

Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.